geopen
12 دی 1401 - 21:47

موکب‌داران شهرستان دیر میزبان و خادم زائران سردار دل‌ها شدند

بوشهر- مسئول موکب بیت الزهرا (س) شهرستان دیر گفت: موکب‌داران شهرستان دیر میزبان و خادم زائران سردار دل‌ها شدند.

حسین چاهبندی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طبق آمادگی قبلی که خادمان موکب بیت الزهرا (س) شهرستان دیر برای برپایی موکب در گلزار شهدای شهر کرمان برای پذیرایی از زائران سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی داشتند، هم اکنون در حال خدمت به زائران این شهید والا مقام هستند.

وی ادامه داد: از استان بوشهر موکب بیت الزهرا (س) شهرستان دیر نماینده موکب داران استان بوشهر است و تمام تلاش خادمان موکب بر این هست که به بهترین شکل به زائران سردار دل‌ها خدمت کنند.

مسئول موکب بیت الزهرا (س) شهرستان دیر افزود: در این هشت روز که خادمان ما در کرمان مستقر هستیم به صورت کامل به زائران سردار سپهبد قاسم سلیمانی خدمات و پذیرایی شده است.

وی افزود: تا پایان مراسم اصلی خادمان موکب بیت الزهرا شهرستان دیر آماده خدمت رسانی به مردم شریف هستند.


مدیر اجرایی موکب بیت الزهرا شهرستان دیر ضمن تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: حدود ۲۵ نفر در موکب بیت الزهرای شهرستان دیر آماده خدمت رسانی به زائرین شهید حاج قاسم سلیمانی هستند.

عبدالکریم میرزایی افزود: موکب بیت الزهرا شهرستان دیر تا ۱۴ دی ماه جهت خدمت رسانی و خدمت گزاری به زائرین سردار سلیمانی برپا است.

میرزایی ادامه داد: هدف ما از برپایی موکب این است که همچون سردار حاج قاسم سلیمانی که خود موکب‌های اربعین جهت ترویج سیره امام حسین (ع) برپا کردند، ما نیز برپاکننده موکب‌های ایام شهادت ایشان باشیم و قطعاً کاری که جهت رضایت و خشنودی خداوند انجام گیرد، نتیجه مطلوبی خواهد داشت.

وی اظهار داشت: موکب‌هایی از سراسر کشور در گلزار شهدای شهر کرمان مستقر شده اند و با شور و شوقی وصف نشدنی به زائرین سردار خدمت می‌کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 951049